Tatilman Öneriyor!

Artemis Tapınağının bir örneği olarak inşa edilen ve adanın en büyük ve en kapsamlı oteli olan Kaya Artemis’te krallara yaraşır bir tatil geçireceksiniz. Kapalı ve açık restoranları, sahildeki barı ve havuz başındaki içecek hizmetlerine ek olarak kongre merkezine, çocuk kulübüne, masaj odalarına, tenis kortlarına, yamaç paraşütü ve daha birçok aktivite imkanına sahiptir.

 • Hasan Damla
  Cevapla

  Otelin bulunduğu yer çok güzel. Odaları konforlu ve manzarası çok güzel… Dinlenmek için ideal bir yer iyi ki gelmişim hiç pişman olmadım ve herkese tavsiye ederim. Havuzlarda yüzmek Spa merkezlerinde dinlenmek harika bir tatil sundu.

 • Elif Yiğit
  Cevapla

  Odaları konforlu ve manzaralı her şey eğlenceli ama en önemlisi Spa Merkezi dinlenmem için daha iyi bir fırsat bulamazdım. Vitamin barının bulunması sağlıklı beslenmek için ideal. Masaj odası var bütün yorgunluğumu bıraktım eşsiz bir tatildi.

 • Ayşe Tok
  Cevapla

  Bu sene tatilimi nerede geçireceğim diye düşünürken bu oteli gördüm. Resimlerden çok güzel görünüyor. Genel bilgilerini okudum güzel bir yere benziyor. Bu sene kalacağım otel burası daha fazla araştırma yapmayacağım çünkü çok beğendim.

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri