• Cemre Daştan
  Cevapla

  Geçirebileceğim en güzel tatil burası olmalı buradan daha iyi bir yer bulamazdım diye düşünüyorum. Ailecek gelmiştik ve lunapark vardı bu bizim için büyük avantaj çocuklarımız eğlenirken biz de dinlenebildik. Konforlu ve manzaralı odaları çok iyiydi.

 • Volkan Kara
  Cevapla

  Arkadaşlarla bir tatile çıkalım dedik ama henüz otel bulamadık. Araştırma yaparken bu oteli bulduk güzel bir otele benziyor odaları da güzel burada kalabiliriz. Daha iyi bir yer bulamayız.

 • Aygül Eren
  Cevapla

  Hem kendimiz için hem de çocuklarımız için iyi bir tatil geçirdik bu otelde. Çocuklarımız lunaparkta eğlenirken bir spor aktivitelerinden faydalanabildik. Hep birlikte havuzda eğlenebildik. Lezzetleri yemeklerinden tadıp konforlu odalarında tatilin keyfini çıkardık.

 • Hamza
  Cevapla

  Askerliğim bittikten sonra arkadaşlarımla beraber gittiğim bir oteldi. Bana askerliğimin üzerimde bıraktığı tüm yorgunlukları ağırlıkları atmamı sağladı. Çok eğlenceli vakitler geçirdik. Otelle beraber Kıbrıs turu yaparak kısa zamanda yavru vatanda keşfetmediğim yer kalmadı. Çok güzel tarihi yerleri ve çarşıları var. Yaşamak istediğim bir yerdi.

 • Sedef ibrişim ömer öğleni
  Cevapla

  Harika bir otel keyifli geceler

  • Sedef ibrisim
   Cevapla

   Mukemmel blr Otel Tekrar gelmek isteriz

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
10   
Rahatlık
9   
Konum
10   
Personel
8   
Hizmet
9   
Fiyatı
7   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen