• Gül Tan
  Cevapla

  Bu otelde geçirdiğimiz tatil unutulmazdı. Hem havuzu hem plajı mükemmeldi. Ayrıca otelin sunduğu aktiviteler çok güzeldi. Spor ve sağlık merkezinin olması harika bir avantajdı. Oteli bana bir arkadaşım tavsiye etmişti iyi ki gelmişim

 • Murat Keskin
  Cevapla

  Odalarının manzaraları harika güne enerjik başlamak için buradan daha ideal bir yer olamaz diye düşünüyorum. Havuzu ve plajlarını çok beğendim. Aktiviteler ise tatilime farklı bir anı kattı. Çok beğendim tekrar gelebilirim.

 • Ece Kaya
  Cevapla

  Resimlerden ve sitede yazanları gördükten sonra bu otelde tatil yapmaya karar verdim. Resimler yorumlar otel hakkındaki bilgiler harika… Bu sene ki tatilimi burada geçireceğim. Ailemle birlikte iyi bir tatil geçirmek için burası çok ideal geldi bana.

 • Suna
  Cevapla

  Kıbrıs harika bir yer. Geçen yaz erkek arkadaşımla beraber gitmiştik. Çift olarak gidebilir miyiz diye düşünüyorsanız sizlere tavsiye edebilirim. Gezilecek ve görülmesi gereken muhteşem yerler var. Kıbrıs gece hayatı ile unutulmaz anlar yaşamıştık. Sizde giderseniz Kıbrıs mekanlarını gezmeden dönmeyin.

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
9   
Rahatlık
8   
Konum
10   
Personel
9   
Hizmet
10   
Fiyatı
8   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen