• Ömer Adalı
  Cevapla

  Eşimle birlikte izinlerimizi ayarlayıp güzel bir tatile çıkmak istedik. Tabi iyi bir tatil için en önemli etkendir otel bu yüzden biz de Jasmine Court Hotel’i tercih ettik konforu ve bize sunduğu imkânlar unutulmaz bir tatil sundu. Tekrar gelmeyi düşünmüyor değiliz.

 • Zeynep Dalgıç
  Cevapla

  Ailecek tatil yapılabilecek mükemmel bir yer çocuk bölümünün olması ise çocuklu aileler için harika bir avantaj. Aktiviteleri ise çok güzel herkese tavsiye ederim. Tatil dönüşü bütün arkadaşlarıma, akrabalarıma tavsiye ettim.

 • Emre Akyüz
  Cevapla

  Biz yaz tatilinde bu otele gelmiştik. Havuzdan hiç çıkmak istemedik harika bir tatildi. Odaları çok konforluydu. Yorucu bir kışın ardından burada geçirdiğimiz tatil bizi bir daha ki döneme hazırladı.

 • Mustafa
  Cevapla

  Yaz tatilini geçirdiğim bu otelde harika zamanlar geçirdim. Müthiş bir eğlence aktiviteleri var. Sıradan bir otel havası yok. Kıbrısta neler yapılır diye düşündüğümde cevabını çok iyi alığım bir otel. Sizlere tavsiye edeceğim bir otel. İyi vakit geçireceğinizden şüphem yok

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
9   
Rahatlık
7   
Konum
9   
Personel
8   
Hizmet
8   
Fiyatı
10   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen