Kıbrıs denize sıfır oteller, bütün ihtişamıyla sizi bekliyor…

Tatil için Kıbrıs’a gidiyorsanız denize sıfır otelleri tercih etmekten başka şansınız yok. Kıbrıs otelleri arasında en çok aranan özellik işletmenin sahil kenarında olmasıdır. Bu şirin ada ülkesi özellikle denizin hemen yanı başında yer alan konaklama tesisleri ile yerli ve yabancı turistlere keyifli bir tatil sunuyor. Siz de yanı başınızda sahil olsun isterseniz Kıbrıs denize sıfır otel seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta denize sıfır oteller, Kıbrıs otel seçenekleri içinde en çok tercih edilenlerdendir. Bunun sebebi ise tatilcilere ulaşımdan aktiviteye kadar farklı imkanlar sunmasıdır. Denize sıfır oteller bakımlı ve temiz sahilleri, şezlong ve şemsiyeli aile alanları sayesinde daha rahat bir tatil sunar.

Yaz mevsiminde tatil yaptığınız otelden denize dakikalarca yürümek mi istersiniz yoksa birkaç adımda buz gibi sulara ulaşmak mı? İkinci seçeneğiniz yanıtınız oluyorsa sizlere Kıbrıs’ta denize sıfır oteller içinden seçim yapmanızı öneririz.

Kıbrıs Denize Sıfır Oteller:

Tüm Kıbrıs otellerini incelemek için tıklayın…

Denize Sıfır Otellerin Avantajları

Kıbrıs doğal güzellikleri ile tatilcileri kendine hayran bırakıyor. Bu güzelliklere bir de konfor eklenince yaz tatili unutulmaz oluyor. Adayı seçenler denize sıfır otellerin sunduğu avantajlardan yararlanabiliyor. Siz de konaklama tercihlerinizi denize sıfır oteller arasından oluşturursanız:

• Uyanır uyanmaz muhteşem bir deniz manzarası ile karşılaşacaksınız.
• Birkaç adım sonra buz gibi sularda yüzmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.
• Plajda düzenlenen beach volleyball aktivitelerine katılabileceksiniz.
Kıbrıs plajı gece partileriyle eğleneceksiniz .
• Otelinize birkaç dakikada ulaşmanın rahatlığına kavuşacaksınız.
• Ay ışığını ve oluşturduğu muhteşem manzaraları seyredebileceksiniz.
• Lüks bir tatil geçireceksiniz.

Unutmayın! Kıbrıs otelleri genel olarak 5 yıldızlı ve lüks konaklama tesisleri olarak dikkat çekiyor. Sadece denizin yanı başında olmakla kalmıyorlar. Casinoları, havuzları, oyun alanları, fitness ve SPA merkezleri, sinema salonları ile dikkat çekiyorlar. Kıbrıs’ta denize sıfır oteller, özel seçenekleri ile yanı başınızda…

Kıbrıs havuzlu oteller sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri

diyetisyen