• Gamze Pınar
  Cevapla

  En başta otelin yapısı mükemmel… Odaların manzarasını çok beğendim. Otelin havuzu sunduğu imkânlar hepsi çok iyi bir tatil sunuyor. Herkese tavsiye ederim.

 • Ege Okan
  Cevapla

  Otel araştırmaları yapıyorum hangi otel daha iyidir diye arada kalıyordum ki burayı buldum. Sanırım buradan daha iyi bir yer bulamam. Otelin sitesinde o kadar güzel görünüyor ki kesinlikle tatilimi burada geçireceğim

 • Zeliha Tamer
  Cevapla

  Geçen yaz gelmiştik buraya her şeyi çok güzel söylenecek fazla bir şey yok herkese tavsiye ediyorum. Herkesin yoğun bir hayatı vardır ve bu otel birkaç günlüğüne de olsa yorgunluğu alıp götürüyor daha iyi bir yer bulamazsınız.

 • Mete
  Cevapla

  Kıbrıs’a okul arkadaşlarımızla toplanıp gitmeye karar vermiştik. Araştırdıktan sonra bu otel de karar kıldık. Geldiğimize de pişman değildik açıkçası. Aramızda pek ısınmayanlar da olmuştu. Kıbrıs kamp alanları da vardı fakat bunun kadar eğlenceli olamazdı. Burada her şey elinizin altında ve aktiviteler çok sayıda. Eğlence mekanları, restoranlar hepsi harika.

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
10   
Rahatlık
9   
Konum
10   
Personel
8   
Hizmet
9   
Fiyatı
7   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen