• Ece Gürsu
  Cevapla

  Geçen yaz tatilinde bu otele geldik buradan daha iyi bir otel bulamazdık her şey mükemmeldi imkânları harikaydı. İş hayatının yorgunluğu atabilmek Spa merkezlerinde dinlendik ve havuzlarda eğlendik.

 • Ferman Yaşar
  Cevapla

  Güne başlarken güzel bir manzarayla uyanmak kendinizi iyi hissedebileceğiniz harika bir otel her şey mükemmel tasarlanmış ve tatil için buradan daha iyi bir yer olamaz. Türk Hamamının olması çok iyiydi dinlenmek için daha iyi bir yer var mı bilmiyorum.

 • Cansu Güler
  Cevapla

  Tatilde buraya gelerek iyi yaptığımızı düşünüyorum. Saunalar bakım merkezleri her şey iş hayatının yorgunluğunu atmak için bire bir buradan daha dinlendirici bir yer olabilir mi bilmiyorum ama ben çok memnun kaldım

 • Sedat
  Cevapla

  Arkadaşım Kıbrıs ta üniversite okuyordu. Bizde onun tavsiyesi üzerine gittik bu otele. Dediği gibi de çıktı kısa zamanda çok eğlenceli zamanlar yaşadık. Adrenalin seviyorsanız bizim gibi Kıbrıs yamaç paraşütü alanında da çok iyi. Mükemmel manzara eşliğinde süper bir an yaşamıştık. Giderseniz Mutlaka yapın sizde.

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
10   
Rahatlık
9   
Konum
10   
Personel
8   
Hizmet
9   
Fiyatı
7   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen