• Kadir Başar
  Cevapla

  Bu otelde çok iyi bir tatil geçirdik dinlendirici oldu ve çok eğlenceliydi. Masaj imkanlarının olması, terapi salonlarının olması iyiydi. Her şey çok güzeldi herkese tavsiye ediyorum.

 • Gülsüm Tunç
  Cevapla

  Otelde her şey harika herkese tavsiye ederim. Çocuklu aileler için eğlence yerlerinin olması ayrı bir avantaj. Deniz manzarasıyla güne başlamak çok güzel bir şey…

 • Oğuz Güngör
  Cevapla

  İş için buraya gelmiştik daha çok toplantı yaptığımız yerde vakit geçirdiğimiz için imkânlardan fazla yararlanamasak da toplantı salonu bile harikaydı. Odalar konforlu ve manzarası vardı iş için bile olsa iyi bir tatil oldu.

 • Ayşegül
  Cevapla

  Çok sevdiğim bir dostumun çalıştığı bir yerdi. Görüşmek için yanına gittiğim ve bir kaç günlüğüne tatilimi yaptığım bir yer. Arkadaşım cennet mekanın da kalıyormuş. Hatta bende bir an orada kalmayı düşündüm. Kıbrıs denize sıfır oteller arasında başa gelen oteller denmiş. Bunu da gözümle gördüm. Eğlence mekanları çok iyi, yemekleri çok lezzetli gittiğime pişman olmadım sizlerde pişman olmazsınız.

 • Zeynep sezişli
  Cevapla

  Otel konum olarak çok güzel deniz harika resepsiyondaki görevliler ilgili fakat yemek salonundaki bazı garsonlar görevini eksik yapıyor çatal ve bıçak istedik kahvaltı için Kadir bey bize servis olan bir yere oturun dedi zaten iki servis vardı biz dört kişiyiz iki tane daha istedik.Animasyonlar harika İtalyan ve Kıbrıs geceleri düzenlendi onlar da çok güzeldi.

 • Selim
  Cevapla

  Muhteşem bi manzara ilgili çalışanlar temiz ve ferah odalar bol çeşit kahvaltı herseyiyle güzel .tek eksik asık suratlı garsonlar (lobi bar garsonları hariç)

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
10   
Rahatlık
9   
Konum
10   
Personel
8   
Hizmet
9   
Fiyatı
7   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen