• Özkan Akyüzlü
  Cevapla

  Odalarını çok beğendim farklı bir havası var. Otelin kendisini de araştırma yaparken çok beğenmiştim. Havuzu tertemiz aktivitelerinde gönlümüzde eğlenebildik restoranlarında farklı lezzetler tattık her şey mükemmeldi.

 • Aycan Akgül
  Cevapla

  Bu oteli tatile çıkmadan önce iyice araştırdım ve karar verip buraya geldim. Hiç pişman olmadım. Mini Golf çok eğlenceliydi ve tabi ki en önemlisi havuzu tertemizdi. Güzel bir tatil için burası çok uygun.

 • Esin Gür
  Cevapla

  Yorumları ve sitede yazanları okudum resimlerine baktım sanırım buradan daha iyi bir yer bulamam. Bu sene tatilimi burada geçireceğim ailecek bir tatil için burası ideal bir yer olarak gözüküyor.

 • Aygül
  Cevapla

  Biraz araştırarak ve bilgi alarak gittiğim bir yer. Açıkçası kolay kolay bir yer beğenen biri değilimdir. Burası güzel bir otel. Pek çok fırsatların sunulduğu bir yer. Kıbrıs turu ile tüm Kıbrıs’ı detaylı olarak gezebiliyorsunuz. Gitmek isteyenler varsa gidilebilecek bir otel umarım çok eğlenirsiniz.

Sen de Yorum Yaz

Kıbrıs'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
9   
Rahatlık
7   
Konum
9   
Personel
8   
Hizmet
8   
Fiyatı
10   

Kıbrıs Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kıbrıs Otelleri

diyetisyen