Yakın Bölge Otelleri – Kıbrıs Tatil Alternatifleri

Yakın Yerler

Akdeniz’in tertemiz sularında yer alan Yavru Vatan Kıbrıs’ta tatil yapıp memnun kalmayan yoktur. Kıbrıs’a alternatif arayan ya da daha yakın seçeneklerden yararlanmak isteyenler için ülkemizde de Kıbrıs kadar güzel tatil bölgeleri bulunuyor.

Denizine ve plajlarına hayran kalacağınız, su sporları yapacağınız, yöresel lezzetlerini tadacağınız, manzaralı odalarda konaklayacağınız, tarihi ve turistik bölgelerini gezeceğiniz, gece hayatını ve lezzetlerini tanıyacağınız yakın bölge alternatifleri ve oteller:

 

Butik Tatil Yerleri

Kıbrıs gibi bir yerde yaz tatillerini yapanlar diğer mevsimlerde hayat stresinden uzaklaşacakları sakin ve huzurlu bölgeler ararlar. Butik tatil yerleri sessiz atmosferi ile tatilcilerin ilk tercihlerinden olur. Bu bölgeler Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bursa, Bolu gibi kentlere yakın olmasından dolayı kolaylıkla ulaşılırlar.

Göl manzaralı restoranlarda taze balıklar yiyeceğiniz, bisiklet ve safari turlarına çıkacağınız, sakin kumsallarda güneşleneceğiniz, tarihi ve turistik geziler yapacağınız, tekne turlarına katılacağınız, fotoğraf çekebileceğiniz butik tatil yeri alternatifleri:

 

Kış Tatil Bölgeleri

Kayak ve snowboard tutkunları için kış tatil bölgeleri ilgi çekici bir alternatif. Türkiye’nin iç bölgelerinde yer alan kayak merkezleri sömestr tatillerinde dolup taşıyor. Kaliteli pistlerde tatilciler kayak yapmayı öğreniyorlar.

Kış tatil bölgeleri ayrıca açık büfe restoranlar, SPA ve saunalar, masaj salonları, kapalı havuzlar, spor merkezleri ile kaliteli bir tatil sunuyor. Düzenlenen partiler, konserler ve festivaller de kayak dışında da eğlenme ayrıcalığı tanıyor. En önemli kayak merkezleri:

diyetisyen